Nástěnné a SOHO rozvaděče

Nástěnné a SOHO rozvaděče jsou díky svým minimálním rozměrům vhodné pro umístění v malých kancelářích a domácnostech. Rozvaděče nabízíme v základní úrovni s přístupem k uložené technice předními dveřmi, u některých typů díky dělené konstrukci i zezadu, další typy jsou navíc vybaveny odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi. V nabídce Conteg naleznete také rozvaděče, které lze instalovat přímo do stěny, což z nich dělá velmi estetické řešení pro domácí sítě.
Wall-Mount PREMIUM RUN

19" nástěnné rozvaděče řady RUN poskytují rozšířenou úroveň přístupu k uložené technice předními dveřmi a díky vybavení odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi i z boku.

Wall-Mount PREMIUM Split RUD

Rozvaděče řady RUD nabízejí nejvyšší možnou úroveň přístupu k uložené technice a to předními dveřmi, díky odnímatelným uzamykatelným bočnicím z boku, a také zezadu.

Wall-Mount iSEVEN REN

Jedná se o ekonomickou variantu nástěnného rozvaděče, která nabízí základní úroveň přístupu k uložené technice a to předními dveřmi. Rozvaděč má nedělenou konstrukci bez zadního panelu.

SOHO Mini REH

SOHO nástěnné rozvaděče řady REH jsou vhodné pro uložení 10" patch panelů, poliček, SOHO aktivních prvků atd. 

SOHO In-Wall

SOHO nástěnné rozvaděče řady ACP jsou určeny pro užití v domácnostech a malých kancelářích. 

SOHO On-Wall

19" OnWall SOHO rozvaděče řady ACP jsou alternativou k tradičním nástěnným rozvaděčům. V porovnání s nimi nabízejí estetičtější provedení.

Příslušenství SOHO Mini

Obsahuje příslušenství, propojovací panely a 10" optické rozvaděče