Datová centra

Stavba datového centra je velmi komplexní proces, který vyžaduje znalosti v různých oblastech, jako jsou chladicí a napájecí systémy, bezpečnostní zařízení, monitorování a kontrola. Správné uspořádání datového centra garantuje spokojenost zákazníka v otázkách bezpečnosti, spotřeby energie a dostupnosti všech technologií. Tým našich odborníků má rozsáhlé zkušenosti s projektováním datových center vycházející z osvědčených postupů a dle BICSI standardů. Nabízíme služby v oblasti konzultace projektů všech velikostí, od malých serveroven až po rozsáhlá datová centra. Prohlédněte si možnosti řešení datového centra.CONTEG zajišťuje kompletní dodávku mobilních datových center v celém spektru požadovaného ICT výkonu. Mobilní datové centrum zahrnuje kompletní technologickou infrastrukturu klasického datového centra umístěnou v ocelovém kontejneru, který lze kamkoliv přemístit.

Uspořádání datových sálů

Správné uspořádání datového centra je klíčové pro zajištění optimálního provozu, a to jak z pohledu zebezpeční a spotřeby energie, tak i  dostupnosti všech technologií. Pro různé typy uspořádání vám nabízíme širokou škálu produktů. Prohlédněte si více níže, či se obrattě na naše odborníky.

Prohlédnout

Mobilní datové centrum

Někdy též kontejnerové datové centrum, zahrnuje kompletní technologickou infrastrukturu klasického datového centra umístěnou v ocelovém kontejneru (skeletu). V poslední době jsou tato datová centra stále častěji využívána jako alternativa těch tradičních, neboť přináší řadu výhod. Mezi hlavní výhody patří kratší doba realizace záměru s výrazně nižší legislativní zátěží, modularita a flexibilita v oblasti místa instalace i jeho snadná přemístitelnost. 

Prohlédnout

 

Potřebujete pomoci s výběrem? Kontaktujte nás.

Tel.: +420 565 300 361

e-mail: conteg@conteg.cz