Řešení

Patříme mezi přední výrobce komplexních řešení v oblasti datových center, telekomunikací a průmyslu. Svým obchodním partnerům a zákazníkům tak můžeme nabídnout širokou škálu možností vhodných kombinací produktů, které splní jejich požadavky při budování systémů ICT, datových center či průmyslových aplikací. Poskytujeme také informace o podporovaných konfiguracích a službách, které mohou zákazníkům pomoci při plánování a implementaci jejich představ. Nedodáváme pouze produkty, ale celkové řešení!

Datová centra

Stavba datového centra je velmi komplexní proces, který vyžaduje znalosti v různých oblastech, jako jsou chladicí a napájecí systémy, bezpečnostní zařízení, monitorování a kontrola. Správné uspořádání datového centra garantuje spokojenost zákazníka v otázkách bezpečnosti, spotřeby energie a dostupnosti všech technologií. Tým našich odborníků má rozsáhlé zkušenosti s projektováním datových center vycházející z osvědčených postupů a dle BICSI standardů. Nabízíme služby v oblasti konzultace projektů všech velikostí, od malých serveroven až po rozsáhlá datová centra. Prohlédněte si možnosti řešení datového centra.

Zobrazit

TELCO

Oblasti řešení pro telekomunikace se ve společnosti CONTEG věnujeme již od roku 1998. Naše výrobní portfolio pošlo řadou inovativních změn a v současnosti tak nabízíme uceléné řešení datových rozvaděčů a síťových prvků.

Zobrazit

Průmyslové aplikace

Pro průmyslová řešení můžete využít naše průmyslové rozvaděčové skříně FSE, FSM a WME . Společným prvkem našich produktových řad je jejich variabilita, široká nabídka příslušenství a snadná aplikace do zákaznických řešení. Rozváděčové skříně jsou vyráběny z ocelového plechu, nebo nerez oceli, povrchová úprava je prováděna práškovou technologií. Využití naleznou jak v rámci průmyslu 4.0, tak nejrůznějších provozech se specifickými podmínkami, jako chemický, potravinářský, farmaceutický, ale i doprava a další. 

Zobrazit

Nerezové 19" rozvaděčové skříně

Nerezové rozvaděčové skříně WME-O19 a WME-X19 jsou kvalitní jednodvéřové nerezové 19" skříně pro vnitřní i venkovní použití s důrazem na vysokou odolnost vůči okolnímu prostředí a univerzálnost využití.

Zobrazit

Serverovny

Ať už jste malá, nebo větší firma, potřebujete v menší, či větší míře pro svůj provoz služby IT infrastruktury. Serverové místnosti jsou velmi častým způsobem řešení, kam umístit tuto potřebnou techniku. Základem jsou rozvaděče, které spolu s chlazením, kabeláží, napájením, monitoringem prostředí, řízením přístupu a hasicími systémy tvoří základ celého řešení. CONTEG vám, jako přední výrobce a dodavatel řešení fyzické infrastruktury pro IT,  pomůže zvolit vhodné řešení s ohledem na typ místnosti a způsob chlazení.

Zobrazit

Home & Office

Pro menší domací a kancelářské instalace nabízíme nástěnné rozvaděčové skříně.

Zobrazit

Venkovní použití

Pro venkovní řešení uložení vašeho zařízení nabízíme venkovní skříně  ve 3 ucelených designových řadách outTEG, FSM-O a WME-O, které vyrábíme v Česku z kvalitních materiálů. Ke všem typům venkovních skříní si můžete vybrat ze široké nabídky příslušenství včetně chlazení, topení, nebo monitoringu prostředí a přístupu.

Zobrazit