Venkovní použití

Pro venkovní řešení uložení vašeho zařízení nabízíme venkovní skříně ve 3 ucelených designových řadách outTEG, FSM-O a WME-O, které vyrábíme v Česku z kvalitních materiálů. Ke všem typům venkovních skříní si můžete vybrat ze široké nabídky příslušenství včetně chlazení, topení, nebo monitoringu prostředí a přístupu.

outTEG – samostatně stojící nebo na sloup/zeď

Dvouplášťové provedení venkovních skříní - outTEG OMR - samostatně stojící a outTEG OMR Lite - pro montáž na sloup nebo zeď, robustní design odolá vandalům. Účinný systém ventilace. Chlazení. Topení. Monitoring.

Zobrazit

WME-O – z nerezové oceli, montáž na sloup/zeď

Nerezové rozvaděčové skříně WME-O s povrchovou úpravou odolnou vůči UV záření jsou ideální pro venkovní instalace, lze je kombinovat např. se střechou proti dešti. Konstrukční řešení této řady nabízí vysokou tuhost celé skříně i montážní desky. Při výrobě je použita technologie laserového svařování, která dodává skříním čistý design.

Zobrazit

FSM-O – z nerezové oceli, samostatně stojící

Nerezové samostatně stojící rozvaděčové skříně FSM-O mají integrované bočnice a na povrchu jsou opatřené práškovou barvou s UV ochranou, která je chrání proti vlivům okolního prostředí. Technologie výroby kompaktní svařované konstrukce rozvaděčové skříně splňuje požadavky na maximální tuhost rámu a zajišťuje nosnost až 700 kg.

Zobrazit


 

 

Vybíráte vhodnou venkovní rozvaděčovou skříň pro uložení zařízení, pro kterou navíc potřebujete vyřešit chlazení či topení? Najdeme pro vás nejvhodnější řešení a můžeme i tato zařízení předinstalovat rovnou do venkovní skříně.

 

 

  

 


  


Proč vybrat CONTEG?

  • Jsme český výrobce s 20letou tradicí.
  • Máme profesionální tým sledující trendy.
  • Aplikujeme přísná pravidla managementu kvality ISO 9001 a managementu životního prostředí ISO 14001.
  • Naše výrobky jsou certifikovány: TÜV CZ,  UL 50, UL 508.

 

 

Realizované projekty

  • Podívejte se na naše referenční projekty z našeho portfolia.
  • Patrně jsme už navrhli a realizovali řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. A pokud ne, jsme připraveni vám navrhnout řešení na míru.

Reference


Srovnání venkovních skříní

  • Podrobná tabulka technických parametrů venkovních skříní vám poskytne přehled k rychlé orientaci a výběru.

 Srovnání