Venkovní použití | CONTEG

Venkovní použití

Pro venkovní řešení můžete využít naše venkovní skříně, které nabízíme ve třech ucelených designových řadách outTEG, FSM-O a WME-O. Společným prvkem našich produktových řad je jejich variabilita, široká nabídka příslušenství a snadná aplikace do zákaznických řešení.

outTEG – venkovní skříně

Naše řada venkovních skříní outTEG plně splňuje požadavky pro použití ve venkovním prostředí. Oba dva typy venkovních skříní – outTEG OMR – samostatně stojící venkovní skříň i outTEG OMR Lite – pro montáž na sloup nebo stěnu ve dvouplášťovém provedení – bezpečně ochrání instalované komponenty nejen před všemi vlivy počasí, ale i před vandalismem, a to díky kompaktní konstrukci skříní, která znemožňuje demontáž jednotlivých částí zvenčí.

Prohlédnout outTEG OMR Prohlédnout outTEG OMR Lite

WME-O – kompaktní rozvaděčové skříně z nerezové oceli

Nerezové rozvaděčové skříně WME-O s povrchovou úpravou odolnou vůči UV záření jsou ideální pro venkovní instalace, lze je kombinovat např. se střechou proti dešti. Konstrukční řešení této řady nabízí vysokou tuhost celé skříně i montážní desky. Při výrobě je použita technologie laserového svařování, která dodává skříním čistý design. Na vyžádání  zhotovujeme i výřezy otvorů a závity pro potřebné instalace do rozvaděčových skříní.

Prohlédnout WME-O

FSM-O – samostatně stojící rozvaděčové skříně z nerezové oceli

Nerezové samostatně stojící rozvaděčové skříně FSM-O mají integrované bočnice a na povrchu jsou opatřené práškovou barvou s UV ochranou, která je chrání proti vlivům okolního prostředí. Technologie výroby kompaktní svařované konstrukce rozvaděčové skříně splňuje požadavky na maximální tuhost rámu a zajišťuje nosnost až 700 kg.

Prohlédnout FSM-O

 

Potřebujete pomoci s výběrem? Kontaktujte nás.

Tel.: +420 565 300 361

e-mail: conteg@conteg.cz