Průmyslové aplikace

Pro průmyslová řešení můžete využít naše průmyslové rozvaděčové skříně FSE, FSM a WME. Společným prvkem našich produktových řad je jejich variabilita, široká nabídka příslušenství a snadná aplikace do zákaznických řešení. Rozváděčové skříně jsou vyráběny z ocelového plechu, nebo nerez oceli, povrchová úprava je prováděna práškovou technologií. Využití naleznou jak v rámci průmyslu 4.0, tak nejrůznějších provozech se specifickými podmínkami, jako chemický, potravinářský, farmaceutický, ale i doprava a další. 

FSE – stojanové rozvaděčové skříně

Samostatně stojící rozvaděčové skříně FSE z oceloplechu vhodné pro řadové spojení obstojí i v nejnáročnějších průmyslových provozech. Svařovaný rám rozvaděčové skříně FSE společně s patentovaným tvarem profilu splňuje maximální požadavky na tuhost a nosnost až 1 500 kg.

Nabízeny jsou ve 46 rozměrech v jednodveřovém či dvoudveřovém provedení s vysokým stupněm ochrany IP55. Ke skříním dodáváme i komponenty pro řízení vnitřního prostředí rozvaděčové skříně, jako jsou topné jednotky, ventilátory s filtrem, či aktivní chladicí jednotky.

Prohlédnout FSE

FSM – stojanové kompaktní rozvaděčové skříně

Kompaktní rozvaděčové skříně FSM z oceloplechu s integrovanými bočnicemi v rámu obstojí i v nejnáročnějších průmyslových provozech. Kompaktní svařovaná konstrukce rozvaděčové skříně splňuje maximální požadavky na tuhost a 700 kg nosnost.

Nabízeny jsou ve 28 rozměrech v jednodveřovém či dvoudveřovém provedení s vysokým stupněm ochrany IP55. Ke skříním dodáváme i komponenty pro řízení vnitřního prostředí rozvaděčové skříně, jako jsou topné jednotky, ventilátory s filtrem, či aktivní chladicí jednotky.

Prohlédnout FSM

WME – nástěnné kompaktní rozvaděčové skříně

Určeny pro elektromontážní firmy a výrobce strojů a zařízení, kteří si mohou vybírat z 54 rozměrů, provedení s plnými nebo skleněnými dveřmi. Skupina kompaktních rozvaděčů je díky nejmodernější technologii laserového svařování unikátní svým čistým designem.

Nabídku doplňuje řada nerezových rozvaděčových skříní WME-X (AISI 304/316) a WME-O venkovní průmyslové rozvaděčové skříně, které jsou vyrobeny z nerez oceli s povrchovou úpravou tak, aby splňovaly vyšší nároky na odolnost proti okolnímu prostředí.

Prohlédnout WME

 

Potřebujete pomoci s výběrem? Kontaktujte nás.

Tel.: +420 565 300 361

e-mail: conteg@conteg.cz