Projekční služby

Pokud se rozhodnete ke spolupráci s naší firmou, můžeme Vám nabídnout vypracování projektu datového centra a související infrastruktury, případně zajistit kompletní dodávku na klíč. Řetěz našich služeb, který začíná drobnými konzultacemi a může pokračovat celkovým projekčním řešením s optimalizací pomocí laboratorního testování, dokážeme zakončit kompletním engineeringem stavby.


Konzultace k řešení DC

Datové centrum je jako složitý organismus, v němž musí všechny součástky pracovat správně, aby byla výsledná funkce spolehlivá a efektivní.

Disponujeme odborníky (s certifikátem CDCDP) na komplexní řešení datových center, specialisty na problematiku napájení, chlazení, protiopožární ochrany, kabeláže, atd.

Navrhneme vám uspořádání datových místností, rozmístění jednotlivých celků (UPS, kabeláž, uličky s rozvadči a chladicími jednotkami, protipožární prvky, monitoring a zabezpečení a strojovny), až po detailní rozmístění rozvaděčů na podlahové dlaždice. Dále můžeme nabídnout energetické studie, ale i celé projekty chladicích systémů, za použití výrobků CONTEG a dalších světových značek. Cílem je vždy maximalizace užitku, při minimálních investičních i provozních nákladech.

Projektová podpora

 Ať už jste konzultant, projektant či pracovník IT oddělení, který potřebuje pomoci při přípravě složitého projektu, jsme tu  pro Vás – produktoví manažeři – profesionálové s dokonalou znalostí parametrů a vlastností všech položek z produktového portfolia CONTEG.
 

Podcenění řešení uložení IT/TELCO techniky již mnohokrát dokázalo znehodnotit celý projekt (poddimenzované chlazení,  které si neporadí s vyšší tepelnou zátěží,) případně znepříjemnit práci s instalovanou technikou (nedostatečný prostor pro manipulaci s technikou či jen vedení potřebných kabelů). Věříme, že díky šíři našeho produktového portfolia nabídneme vždy to pravé řešení pro konkrétní potřebu konkrétního projektu. 

Není podstatné jak obtížný je daný projekt, dokážeme připravit vhodné řešení pro každého klienta.


 

Zaujaly vás naše služby? Kontaktujte nás.

Tel.: +420 261 393 503

e-mail: presales@conteg.com