Serverovny

Ať už jste malá, nebo větší firma, potřebujete v menší, či větší míře pro svůj provoz služby IT infrastruktury. Serverové místnosti jsou velmi častým způsobem řešení, kam umístit tuto potřebnou techniku. Základem jsou rozvaděče, které spolu s chlazením, kabeláží, napájením, monitoringem prostředí, řízením přístupu a hasicími systémy tvoří základ celého řešení. CONTEG vám, jako přední výrobce a dodavatel řešení fyzické infrastruktury pro IT,  pomůže zvolit vhodné řešení s ohledem na typ místnosti a způsob chlazení.

Rozšiřitelné řešení s chlazením CoolTeg Plus

Vhodné pro vysoko-hustotní aplikace s chladicím výkonem až 40 kW. CONTEG Kompaktní datové centrum   je vhodné tam, kde  jsou  vyšší tepelné výkony instalovaného IT zařízení, nebo jako možnost rozšiřování stávající instalace postavené na modulárním uzavřeném systému – MCL, který spočívá v kombinaci jednoho, či více stojanových rozvaděčů řady PREMIUM Server a  jedné či více chladicích mezi-rozvaděčových jednotek řady CoolTeg Plus.

Zobrazit

19" IT rozvaděče s malými klimatizačními jednotkami

Malé klimatizační jednotky CoolSpot a CoolSeven jsou určeny na pokrytí nízké a střední tepelné zátěže a reprezentují skupinu jednotek přesného chlazení uvnitř rozvaděče řady PREMIUM a OPTIMAL. Nabízíme jednotky s dvěma různými chladicími principy – verzi s vodním chlazením (CW) vhodnou pro napojení na rozvod chladné vody v budově, a verzi s přímým výparem (DX). Ekonomickou i finanční úsporu přinášejí zejména chladicí jednotky CoolSeven. 

Zobrazit

19" IT rozvaděče s ventilátory

Vhodné pro rozvaděče s tepelnou zátěží do 2,75 kW . Kam uložit komponenty aktivních síťových prvků IT infrastruktury, jako jsou patch panely, servery, switche, routery, optická vana a dále pak UPS apod., když jste malá firma, nebo chytrá domácnost? CONTEG vám vyrobí a dodá 19“ stojanové rozvaděče a nástěnné rozvaděče spolu s ventilátory a dalšími potřebnými doplňky.

Zobrazit


 

Stavíte nebo rekonstruujete serverovnu? Využijte služeb CONTEG a získejte kvalitní podporu našich zkušených specialistů a techniků, kteří s vámi budou spolupracovat od naplánování projektu, až po předání hotového díla. Společně pro vás najdeme nejvhodnější řešení, které vám ušetří čas i peníze.

 

 

Proč vybrat CONTEG?

  • Jsme český výrobce s 20letou tradicí.
  • Poskytujeme 15letou záruka na rozvaděče.
  • Máme profesionální tým sledující trendy.
  • Aplikujeme přísná pravidla managementu kvality ISO 9001 a managementu životního prostředí ISO 14001.
  • Naše výrobky jsou certifikovány: TÜV CZ,  UL 50, UL 508.

Realizované projekty

Podívejte se na naše referenční projekty z našeho portfolia. Patrně jsme už navrhli a realizovali řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. A pokud ne, jsme připraveni vám navrhnout řešení na míru.

Reference

 

 

 


 


Sjednejte si první konzultaci vašeho projektu na dálku.

Navrhněte čas a my Vám do e-mailu pošleme pozvánku na schůzku pomocí aplikace Microsoft Teams.


 

 


Kontaktujte nás.

Michal Pavelka

Key account manager
Tel.:  ++420 725 791 536
E-mail: michal.pavelka@conteg.cz