Venkovní skříně

Díky kompaktnímu designu, praktické konstrukci a ventilačnímu systému, outTEG splňuje náročné požadavky zákazníků pro použití v extrémních venkovních podmínkách. Vysoká variabilita instalace je zajištěna pomocí perforace rámu a široké škále vnitřního vybavení.  Použitím našich ventilačních a chladicích jednotek, výměníků tepla a topných jednotek zabezpečíte příznivé a stabilní vnitřní klima. Katalog ke stažení zde.

outTEG Configurator

outTEG samostatně stojící

Venkovní dvouplášťový rozvaděč outTEG - samostatně stojící venkovní skříň, umožňuje dosažení lepšího tepelného komfortu instalovaných komponentů díky přirozenému proudění vzduchu mezi stěnami.

outTEG LITE pro montáž na sloup

Venkovní skřín outTEG s kompaktní a lehkou dvouplášťovou konstrukcí pro montáž na sloup nebo stěn s maximální ochranou proti korozi. 

WME-O  kompaktní

Jednodveřová venkovní skříň z nerez oceli s vysokou tuhostí zadního panelu připravená pro rychlou montáž vnitřního vybavení.

outTEG modulární řešení

Pokud jste si nevybrali z naší standardní nabídky venkovních skříní, tak nás kontaktujte a my pro Vás připravíme nabídku dle Vašich uvedených požadavků.

Řízení vnitřního prostředí

Ventilátory, klimatizační jednotky a topná tělesa udržují příznivé klima instalovaných zařízení uvnitř skříně.

Vnitřní vybavení

Montážní desky, lišty, bočnice, dveře, spojovací sady, fixační rámy

Příslušenství

K venkovním skříním nabízíme širokou škálu příslušenství a doplňků.

Příslušenství 19"

K venkovním skříním nabízíme širokou škálu příslušenství a doplňků pro 19“ rovinu.