Montážní dělník - elektro

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Pracovní náplň:

  • montáž a kontrola jednotlivých doplňků do rozvaděčů (např. ventilační, osvětlovací, napájecí, klimatizační jednotky)
  • elektrikářské práce – příprava doplňků
  • práce v jednosměnném provozu

Požadavky:

  • znalosti na úrovni SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • úspěšná praxe v oboru výhodou
  • znalost slaboproudé techniky
  • platná vyhláška č. 50/78 §6

Nabízíme

  • práci na HPP
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání v oboru
  • možnost kariérního růstu
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • příspěvek na stravování / stravenkový paušál

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: K Silu 2179, Pelhřimov
Typ pracovního vztahu: HPP

Valérie Králová

Email: valerie.kralova@conteg.cz
Telefon: +420 565 300 359

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.