CoolSpot chlazení pro IT rozvaděč

Malé klimatizační jednotky CoolSpot jsou určeny na pokrytí nízké a střední tepelné zátěže uvnitř rozvaděčů řady PREMIUM a OPTIMAL. Nabízíme jednotky s dvěma různými chladicími principy – verzi s přímým výparem (DX) s kompletním kompresorovým okruhem uvnitř, a verzi s vodním chlazením (CW) vhodnou pro napojení na rozvod chladné vody v budově. Obě verze existují ve dvou designových variantách. Montují se na horní kryt (provedení TM) nebo místo jedné z bočnic rozvaděče (provedení WM). Klimatizační jednotky CoolSpot jsou proto vhodné pro chlazení techniky v samostatně stojících rozvaděčích i jako doplňkový systém v datových centrech a serverovnách s poddimenzovaným centrálním klimatizačním systémem.

 

CoolSpot TW

klimatizační jednotka pro montáž na střešní kryt rozvaděče. Připojení na rozvod studené vody v budově. Teplota uvnitř rozvaděče je řízena dvoucestným regulačním ventilem.

  • Chladicí výkon: 2,2 - 6,7 kW

Prohlédnout

CoolSpot WW

klimatizační jednotka pro montáž na boční panel rozvaděče. Připojení na rozvod studené vody v budově. Teplota uvnitř rozvaděče je řízena dvoucestným regulačním ventilem.

  • Chladicí výkon: 0,9 - 6,7 kW
Prohlédnout

CoolSpot TM

klimatizační jednotka s přímým výparem a kompresorem uvnitř. Montáž na střešní kryt rozvaděče. Bez potřeby dalšího potrubí. Kondenzát se vypařuje do místnosti.

  • Chladicí výkon: 0,9 - 5,2 kW 
Prohlédnout

CoolSpot WM

klimatizační jednotka s přímým výparem a kompresorem uvnitř. Montáž na boční panel rozvaděče. Bez potřeby dalšího potrubí. Kondenzát se vypařuje do místnosti. 

  • Chladicí výkon: 0,3 - 4,0 kW 
Prohlédnout
 

 

 


 


Sjednejte si první konzultaci vašeho projektu na dálku.

Navrhněte čas a my Vám do e-mailu pošleme pozvánku na schůzku pomocí aplikace Microsoft Teams.


 

 


Kontaktujte nás.

Michal Pavelka

Key account manager
Tel.:  ++420 725 791 536
E-mail: michal.pavelka@conteg.cz