Samostatný vývojový pracovník

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Hledáme mladého nadšeného kolegu, kterého těší přenášet nápady do reality.

Pokud se v tom vidíš, staň se členem mladého vývojového týmu přesných chladicích jednotek. Naším cílem je konkurovat světovým hráčům v oboru.

Pracovní náplň (na co se u nás můžeš těšit):

  • Aktivní účast na vývoji nových produktů
  • Podpora a zlepšování stávajících produktů
  • Vedení vlastních vývojových projektů
  • Spolupráce napříč celou firmou od techniků, přes marketing až po prodejce
  • Součástí práce je i trochu administrativy jako je tvorba návodů a kusovníku
  • Sledování trendů v oblasti chlazení
  • Testování a měření vlastností nových chladicích jednotek

Požadavky (co by si měl mít ty):

  • Pokud rád vymýšlíš a zkoušíš nové věci, seš náš ideální kandidát
  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru (elektro nebo strojní)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Angličtina (minimálně písemnou formou pro mailovou komunikaci)
  • Nařízení vlády § 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50) – výhodou
  • Certifikační zkoušky na F-plyny nebo zkušenosti se strojním chlazením – výhodou

Nabízíme:

  • Práci, do které budeš rád chodit, bude Tě těšit a neotráví Tě každodenní rutinou
  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Podporu a zázemí úspěšné české rodinné společnosti s mezinárodním působením
  • Vzdělání, školení a kariérní růst
  • Služební mobil, PC
  • Firemní benefity, školení, akce
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilizační příspěvek

Místo výkonu práce : Pelhřimov

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: Pelhřimov
Typ pracovního vztahu: HPP

Valérie Králová

Email: valerie.kralova@conteg.cz
Telefon: +420 565 300 359, +420 702 200 550

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.