Pre-Sales specialista

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Pracovní náplň:

  • návrhy a optimalizace uspořádání datových center
  • návrhy řešení pro průmyslové aplikace včetně venkovních
  • Návrhy a řešení monitorovacích a napájecích systémů
  • tvorba technických nabídek pro zákazníky z celého světa
  • technická podpora mezinárodního týmu obchodníků
  • spolupráce na řešení velkých zakázek
  • příprava odborných školení
  • možnost ovlivnění technického vývoje sortimentu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • předchozí praxe z oboru souvisejícího s IT výhodou
  • znalost CAD programů výhodou
  • dobrá znalost anglického jazyka - každodenní komunikace se zahraničními partnery
  • německý jazyk vítán
  • aktivní přístup, výrazná orientace na klienty, řešení a výsledky
  • samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce
  • ochota cestovat i do zahraničí
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • práci na HPP v kolektivu s mezinárodním přesahem
  • zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
  • odborné vzdělávání
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 700,- Kč
  • Stabilizační příspěvek

Místo výkonu práce: Praha

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: Štětkova 1638/18
Typ pracovního vztahu: HPP
Typ smluvního vztahu:
Požadované vzdělání

Petra Hemberová

Telefon: 565 300 359, 702 200 550

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.