Area Sales Manager

Jsme výrobní společnost zabývající se výrobou průmyslových a IT rozvaděčů a současně poskytujeme systémová řešení pro datová centra. Kvalita produktů je pro nás velmi důležitá, protože je stěžejním faktorem spokojenosti našich zákazníků. Pokud tedy máte zájem o stabilní zaměstnání a rádi byste svým týmovým duchem podpořili naši snahu zajistit pro zákazníky výrobky nejvyšší kvality, rádi Vás přivítáme do týmu.

Pro posílení našeho mezinárodního obchodního týmu hledáme nové kolegy/ně:

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci svěřeného zahraničního regionu
  • akvizice nových klientů a aktivní péče o stávající zákazníky
  • rozvoj/budování obchodních vztahů s předními evropskými společnostmi
  • příprava a realizace obchodních jednání, tvorba nabídek a obchodních smluv
  • propagace produktů společnosti Conteg
  • vedení projektů zakázkové výroby
  • technické poradenství zákazníkům
  • identifikace potenciálu a rozvoj nových obchodních možností na trhu
  • časté pracovní cesty do zahraničí
  • reporting

Požadavky:

  • vzdělání technického směru výhodou
  • zkušenosti s prodejem technických produktů v mezinárodním prostředí (v oblasti ICT, strukturované kabeláže, datových center, chlazení)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka, velmi dobrá znalost německého jazyka
  • prozákaznicky orientovaná osobnost s reprezentativním vystupováním
  • proaktivní přístup
  • výborné obchodní, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • znalost práce s CRM výhodou
  • strategické myšlení
  • ochota cestovat, flexibilita

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • podporu a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení závislé na výkonu
  • odborné vzdělávání a školení
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook a jiné benefity

 Pracoviště: Praha

INFORMACE O POZICI

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního vztahu: HPP
Požadované vzdělání Středoškolské

Valérie Králová

Email: valerie.kralova@conteg.cz
Telefon: +420 565 300 359, +420 702 200 550

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Tento dotazník slouží pouze pro vnitřní potřebu společnosti CONTEG, spol. s r.o. Jeho vyplnění nezakládá nárok na budoucí zaměstnání ve společnosti. V případě zájmu Vás budeme sami kontaktovat.