Poslat dotaz

Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty či služby firmy CONTEG, použijte prosím tento kontaktní formulář. Naši pracovníci vás v nejbližší době kontaktují s návrhem řešení dané problematiky.

Tučně označená políčka je nutno vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Funkce:
E-mail:
Předmět:
Vlastní text:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami pro jejich užití.


*
Opište text z obrázku:Shromažďované informace a jejich využití
Při vyplňování formulářů na Stránkách poskytujete své osobní údaje dle ustanovení souvisejících paragrafů Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Společnost CONTEG zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím Stránek, jakožto i všechny údaje získané z dotazníků, anket, soutěží a jakýchkoli dalších forem elektronické komunikace prostřednictvím sítě Internet a to po dobu neurčitou.
Provozovatel tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům Provozovatele.
Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetí straně. Provozovatel si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů a v souladu se zákonnými požadavky přijal dostupná technická opatření k zamezení ztráty a zneužití poskytnutých dat.
Tisknout
Print Favorities E-mail Twitter RSS