Den otevřených dveří
ve výrobním areálu Pelhřimov

03/2014

Kdy:
pátek 11. dubna 2014, v době mezi 9 a 14 hodinou

Kde:
výrobní závod CONTEG, K Silu 2179, Pelhřimov
(GPS: N 49°24.25775‘, E 15°13.65160‘) Mapa

Co uvidíte:

  • Testovací centrum pro datová centra
  • Produkty CONTEG z řady IT, venkovních a průmyslových rozvaděčů, chladicí jednotky CoolTeg Plus a další
  • Výrobní halu vybavenou nejmodernějšími technologiemi pro zpracování plechů – robotické ohýbací centrum Salvagnini, laserové svařovací centrum, CNC stroj na zasklívání a nanášení PUR těsnění a další automatické stroje

V případě zájmu potvrďte prosím svou účast nejpozději
do 7. 4. 2014 emailem na l.zemlickova@conteg.cz, případně telefonicky na +420 261 393 506.

TRENDS IN BUILDING DATA CENTERS - 2014

Když se řekne Datové centrum, mnozí nezasvěcení si představí obrovské sály s dlouhými řadami datových rozvaděčů naplněnými servery. Realita je ovšem taková, že datová centra se rozdělují na mnoho druhů a mohou být různých velikostí či výkonů. Naše studie Vás jimi snadno provede.

Anglická verze ke stažení >>


HDWM kabelový management

Jaký zvolit způsob správného provedení strukturovaného rozvodu počítačové sítě je častým a značným problémem, se kterým se potkávají uživatelé během instalace. Conteg nabízí několik produktů pro usnadnění instalace a následné správy patch cordů v datových rozvaděčích nebo v otevřených rámech. High Density Wire Management (HDWM) produkty jsou umožňují široké spektrum způsobů použití.

Více informací >>


RSG2 and RSG4 otevřené rámy

Otevřené rámy jsou vhodnou alternativou pro ukládání IT. Bezkonkurenční možnost přístupu k instalované technice z nich dělá velice vhodnou variantu proi řešení datových center a serverových místností. Otevřené rámy jsou k dispozici ve dvou a čtyř-sloupkovém provedení s nosností 500, 1000 a 1500 kg, což umožňuje instalaci i těžkých serverů a diskových polí. Oba typy provedení jsou připraveny pro použití se systémem HDWM pro efektivní kabelový management. V závislosti na konkrétním typu uspořádání a použitých komponentech (patch panely, aktivní prvky) je nyní možné instalovat až 2016 až 4032 patch cordů.
Otevřené rámy je možné používat i v datových centrech se systémem otevřených uliček, kde je možné docílit oddělení horkých a studených zón.

Dokumenty ke stažení CS EN RU FR DE
Datasheet RSG4 Datasheet RSG4 CZ Datasheet RSG4 Datasheet RSG4 RU Datasheet RSG4 FR Datasheet RSG4 DE
Datasheet RSG2 Datasheet RSG2 CZ Datasheet RSG2 EN Datasheet RSG2 RU Datasheet RSG2 FR Datasheet RSG2 DE


Nová chladicí jednotka CoolTop

Principiálně zcela nové řešení pro vodní chlazení datových center, které přináší plnou flexibilitu, nezabírá žádnou podlahovou plochu a je energeticky extrémně účinné.


Zařízení CoolTop je výměník tepla instalovaný horizontálně nad IT rozvaděči, doplněný ventilátory, regulací a bezpečnostním systémem. Energetická spotřeba je řádově poloviční oproti špičkovým chladicím systémům v klasickém provedení. Je to díky EC technologii motorů, velké ploše výměníku a moderní regulaci. Rozhodně CoolTop doporučujeme do systémů s Free-coolingem. Důležité je, že tento způsob chlazení nezabírá žádnou podlahovou plochu vašeho DC, což vám přinese jasně spočitatelný ekonomický efekt. Navíc je možné s rozvaděči pod klimatizační jednotkou CoolTop manipulovat a vy se tak můžete flexibilně přizpůsobit aktuálním požadavkům na vaše datové centrum.

CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com