02/2014


Navštivte nás na mezinárodním veletrhu AMPER 2014, 
18. - 21. března 2014 v areálu brněnského výstaviště. 

Zde Vám představíme novou řadu rozvaděčů inTEG pro průmyslové aplikace a řadu rozvaděčů outTEG pro venkovní použití.

Náš stánek najdete v hale P, expozice 5.09 (mapa)

Více informací najdete na www.amper.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!


CoolTeg Plus DXSmall

Protože Conteg naslouchá požadavkům svých zákazníků, víme že většina z nich používá IT rozvaděče s nízkou tepelnou zátěží mezi 1 až 3 kW. Naši klienti často marně hledají klimatizační zařízení pro tyto případy. Proto nyní přicházíme s perfektním řešením: žádné kompromisy, imitace pomocí kancelářské klimatizace, nebo on-off systémy. Přinášíme skutečnou IT klimatizaci s inverterově řízeným kompresorem, EC ventilátory, aktivním řízením vlhkosti a špičkovou regulací s příjemným komunikačním rozhraním pomocí dotykového barevného displeje. Nabízíme novou řadu CoolTeg Plus DXSmall “in-row” chladicích jednotek s plynulou změnou chladicího výkonu od 3 kW do 7 kW na jednotku. Tyto flexibilní jednotky jsou vhodné jak pro otevřenou tak i uzavřenou architekturu IT rozvaděčů. Pro podrobnější informace nahlédněte do Fly Sheetu, nebo kontaktujte naše Pre-Sales oddělení. Tato nová výrobková řada bude k dispozici od července 2014 a přinese vám výhody efektivního a moderního chlazení s unikátním výkonem ve standardně vysoké Conteg kvalitě.

Dokumenty ke stažení
Datasheet CoolTeg Plus DXSmall (Anglická verze) Datasheet RAMOS ACS


Rozvaděče iSEVEN Server

Conteg je etablovaným výrobcem IT rozvaděčů a na základě svých zkušeností Vám představuje vybranou konfigurace datových rozvaděčů pro každodenní použití ve spojení se servery. Připravili jsme pro Vás rozvaděče iSEVEN SERVER a iSEVEN Flex SERVER, které splní i velmi vysoké nároky uživatelů na uložení serverů a IT aplikací. Hlavním přínosem je snadnost instalace a velmi příznivý poměr cena/výkon. Rozvaděče umožní bez omezení uložit IT zařízení o váze až 1000kg. A to ve svařované i montované verzi, kterou snadno pronesete do nepřístupných míst.

Více informací >>


Skříně outTEG – řešení pro venkovní aplikace

Venkovní skříně jsou již běžnou součástí našeho okolí, můžeme je vidět na ulicích, křižovatkách, v tunelech. Nalezneme je také podél dálnic a železničních koridorů, své místo mají i v telekomunikačních aplikacích.

Více informací >>

Nový on-line konfigurátor pro skříně outTEG

Abychom Vám zjednodušili výběr venkovní skříně outTEG, připravili jsme pro Vás nový on-line konfigurátor, ve kterém si pohodlně u svého monitoru vytipujete skříň včetně jejího příslušenství tak, aby vyhovovala Vašemu požadovanému řešení. V konfigurátoru je rovněž připravena vizualizace pro lepší představu konfigurované venkovní skříně.

outTEG on-line konfigurátor >>OptiWay a TOP DUCTS

Conteg Vám přináší jedinečnou možnost nezávislosti na prostorách, kde jsou vaše servery a komunikační infrastruktura uloženy. S řešeními OptiWay a TOP DUCTS můžete vaše infrastrukturní kabely uložit přímo na rozvaděče a nemusíte řešit upevňování do zdí a stropu místnosti.

Více informací >>


CONTEG, spol. s r.o.
Na Vitezne plani 1719/4, 140 00, Prague 4, Czech Republic
tel. + 420 261 219 182, fax: +420 261 219 192
e-mail: conteg@conteg.com, web: www.conteg.com