Den otevřených dveří, aneb Věda nás baví

Oslavte s námi 20. výročí od založení společnosti CONTEG a užijte si skvělý den s celou rodinou!

Zblízka si prohlédnete jednotlivé provozy včetně testovací laboratoře pro datová centra a nahlédnete pod pokličku výroby IT a průmyslových rozvaděčů a systémovým řešením pro datová centra v Evropě a Středním Východě (EMEA). Jsme čtvrtý největší dodavatel světa a disponujeme obchodním zastoupením ve více než 60 zemí na 3 kontinentech.

Zároveň se můžete těšit na pestrý doprovodný program s podtitulem - Věda nás baví. Nebudou chybět vědecké dílničky, kde si Vaše ratolesti vyzkouší různé pokusy, které nejenže zaujmou, ale i úspěšně zabaví. Zábavně-vědecký park VIDA! vystoupí se svojí Science Show. Menší děti jistě ocení skákacího robota a větší děti zaujme netradiční atrakce mobilního lanového centra. Pro celou rodinu je připravena série soutěžních a zábavních aktivit o zajímavé ceny.  Zlatým hřebem dne bude koncert Petra Bendeho – skladatel, textař a finalista Superstar.

NAVÍC jsme do programu zařadili:

  • hru Battlefield Live, která vychází z tréninkového systému americké armády MILES. Jedná se o plně elektronický systém, fungující na principu infračervného světla. Díky tomu odpadají náklady na střelivo a hra je zcela bezpečná. Adrenalinový zážitek je umocněn i díky realistickým zvukovým efektům. 
  • zábavu ve formě virtuální reality.

 

Kdy: sobota 16.6.2018 od 10:00 do 17:00
Kde: výrobní areál CONTEG Pelhřimov, K Silu 2179, průmyslová zóna
Vstupné: zdarma
Parkování: v bezprostřední blízkosti areálu s omezenou kapacitou
Soutěžní aktivity:       omezená kapacita
Občerstvení: k zakoupení na stáncích, ve spolupráci s kavárnou Ateliér z Pelhřimova

 

 

 

PARTNEŘI AKCE:

       

 

PETR BENDE - akustický koncert

Print Favorities E-mail Twitter RSS