| CONTEG

Datová centra-nová

Stavba datového centra je velmi komplexní proces, který vyžaduje znalosti v různých oblastech, jako jsou chladicí a napájecí systémy, bezpečnostní zařízení, monitorování a kontrola. Správné uspořádání datového centra garantuje spokojenost zákazníka v otázkách bezpečnosti, spotřeby energie a dostupnosti všech technologií. Tým našich odborníků má rozsáhlé zkušenosti s projektováním datových center vycházející z osvědčených postupů a dle BICSI standardů. Nabízíme služby v oblasti konzultace projektů všech velikostí, od malých serveroven až po rozsáhlá datová centra. Prohlédněte si možnosti řešení datového centra.

 

Plánujete stavbu nového datového centra, nebo rozšíření toho stávajícího? Využijte služeb CONTEG a získejte kvalitní podporu našich zkušených specialistů a techniků, kteří s vámi budou spolupracovat od naplánování projektu, až po předání hotového díla. Společně pro vás najdeme nejvhodnější řešení, které vám ušetří čas i peníze.

 

 

Proč vybrat CONTEG?

  • Jsme český výrobce s 20letou tradicí.
  • Máme profesionální tým s odborníky s certifikátem CDCDP (Certified Data Centre Design Professional)
  • Poskytujeme 15letou záruka na rozvaděče.
  • Aplikujeme přísná pravidla managementu kvality ISO 9001 a managementu životního prostředí ISO 14001.
  • Naše výrobky jsou certifikovány: TÜV CZ,  UL 50, UL 508.

Realizované projekty datových center

Podívejte se na naše referenční projekty z našeho portfolia. Patrně jsme už navrhli a realizovali řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. A pokud ne, jsme připraveni vám navrhnout řešení na míru.

Reference

 

 

 


 

Jsme tu pro vás! Kontaktujte nás.

 

Lubomír Vlasák

Obchodní ředitel ČR a SR
Tel.: +420 724 371 550
E-mail: lubomir.vlasak@conteg.cz


 

Sjednejte si první konzultaci vašeho projektu datového centra na dálku.

Ve formuláři navrhněte čas a my Vám do e-mailu pošleme pozvánku na schůzku pomocí aplikace Microsoft Teams.
Nemusíte nic instalovat. Až přijde čas schůzky, připojíte se k ní jedním klikem přes svůj počítač, tablet, nebo telefon odkudkoliv.